درباره ما

درباره بیست دیتا

گروه برنامه نویسی بیست دیتا در سال 1399 توسط محمدرسول بستانی خالص تشکیل شد و در ابتدا فقط در زمینه مسابقات برنامه نویسی و طراحی و توسعه اپلیکیشن های تحت ویندوز شروع به کار کرد. در ادامه در زمینه های آموزشی  از جمله آموزش تخصصی راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی و علوم مدرن مانندزبان‌های برنامه‌نویسی و تخصص‌هایی همچون گرافیک و وردپرس، با هدف تبدیل علاقه‌مندان به متخصصین آماده ورود به بازار کار به در قالب کارآفرین (دارای کسب‌وکار شخصی) یا فردی که میتواند موثرتر در تیمی یا شرکتی فعالیت نماید، ورود کرد. اگر علاقه‌مند به حوزه‌ای هستید یا حس میکنید در حوزه‌ای استعداد دارید با یادگیری‌های اصولی باید آن علاقه را به تخصص تبدیل نمائید. 

چرا بیست دیتا را انتخاب کنید؟

graduation hat 02

آموزش کاملا اصولی

آموزش های کاملا اصولی با بهترین متد های روز دنیا و مهم تر از همه، آموزش مهارت ها و رشته هایی که خود در آن تخصص داریم!
زیرا : هدف ما آموزش است نه پول!

graduation document

آموزش 1- تا 100 !

از آنجایی که همیشه در دنیای آموزش کامپیوتر به مفاهیم اولیه و یاد گیری کامل مباحث توجهی نمیشود، اهداف مان را در راستای آموزش کامل و مفهومی قرار داده ایم.

study light

آموزش خود آموزی!

در بسیاری از شاخه های کامپیوتر مانند برنامه نویسی، یاد گیری نیازمند به روز بودن و جمع آوری مطالب به روز است که ما در همه دوره هایمان خود آموزی را به دانشجویان یاد می دهیم.

داستان بیست دیتا

بیست دیتا درواقع ابتدا در سال  1396 توسط محمد رسول بستانی تاسیس شد که در ابتدا با نام “گروه برنامه نویسی بیست و سه” شروع به  کار کرد که این گروه متشکل از دانش آموزان سمپادی استان گیلان بود که تقریبا در تمامی مسابقات برنامه نویسی  و جشنواره های علمی توانسته بود مقام آور باشد! در سال 1399 20دیتا شکل گرفت که نوع دیگری از خدمات را ارائه دهد و بتواند بر اساس توانایی های خود دانشجویان توانمندی را نیز تعلیم دهد.

نظرات دانشجویان آکادمی بیست دیتا

20دیتا